fbpx

Konsultacje online

 • Towarzyszy Ci niewypowiedziane poczucie wewnętrznego dyskomfortu, nienazwanej pustki?
 • Czujesz przygnębienie, ciężar na sercu?
 • Brak Ci motywacji i energii do działania? Nie masz na nic siły.
 • Niechęć i niemoc odbierają Twoje poczucie sprawczości i wpływu na sytuację?
 • Masz wrażenie, że Twoja złość i frustracja prowadzą donikąd – powodują jedynie pogłębiające się poczucie zmęczenia i utknięcia w sytuacji bez wyjścia.
 • Próbujesz na różne sposoby rozładować lub przytłumić swoje emocje, ale długoterminowo nic nie działa.
 • Masz już dosyć stanu, w którym jesteś – chcesz zaprzestać wewnętrznej walki ze sobą i z życiem?

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Znajdujesz się w odpowiednim miejscu, aby poprawić swoją obecną sytuację.

Jeśli Twój wewnętrzny ból  przyprowadził  Cię tutaj, to znaczy, że nadszedł czas, aby się nim zaopiekować. 

Witaj, nazywam się Judyta. Pomogę Ci odnaleźć się w trudnym momencie życia. Wesprę w uporządkowaniu tego, co wymaga Twojej uwagi. Pomogę Ci rozprawić się z frustracją i poczuciem niepewności, dzięki czemu zaprosisz do swojego życia więcej łagodności i spokoju. Spojrzysz na siebie z wyrozumiałością i wsparciem.

Uwolnisz swoją moc, zamkniętą w niewyrażonych i nieuświadomionych emocjach. Z uważnością zatroszczysz się o siebie i potrzeby swojego wnętrza. Nawiążesz nową relację ze sobą.

Odzyskasz wiarę i pewność siebie. Z miejsca, gdzie jesteś, zaczniesz świadomie działać w kierunku realizacji obranych przez Ciebie celów. Na nowo poczujesz przepływ życiowej energii i motywacji.

Przekierujesz swoją uwagę na działania przybliżające Cię do poczucia spełnienia i życia w harmonii ze sobą.

Z własnego doświadczenia wiem, że zmiany, choć czasem trudne, są nieodłączną częścią naszego życia.

Dokonanie nienawykowych wyborów wymaga wyciszenia, dopuszczenia wewnętrznego głosu i podążania za wskazówkami płynącymi z serca.

W tym właśnie procesie odkrywania siebie na nowo towarzyszę i wspieram podczas sesji coachingu online.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz porozmawiać o ważnych dla Ciebie sprawach w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu, zapraszam Cię serdecznie do współpracy.

Podczas indywidualnych spotkań, we wspierającej atmosferze, odpowiesz sobie na pytania, które wskażą Ci nowe rozwiązania i odblokują Twoją energię. Odpuścisz to, co niepotrzebnie pochłania Twoją uwagę i skupisz się na tym, co dla Ciebie naprawdę ważne.

Dzięki tym spotkaniom:

 • Twoja wiara w siebie i poczucie własnej wartości wzrosną, zaczniesz swobodniej wyrażać siebie
 • wątpliwości zastąpisz odpowiedziami a natłok myśli ułożysz w konkretny plan działania
 • zaprzestaniesz wewnętrznej walki ze sobą – zaakcetpujesz to gdzie jesteś i zaczniesz podejmować lepsze decyzje w zgodzie z tym, co prawdziwie Twoje
 • poczujesz wolność i lekkość w sercu
 • w Twojej codzienności naturalnie zagości więcej swobody i uśmiechu
 • z większym dystansem zaczniesz podchodzić do stresujących sytuacji – odzyskasz poczucie wewnętrznego spokoju i wyciszenia niezależnie od okoliczności panujących w Twoim życiu.

Te spotkania są dla Ciebie jeśli chcesz:

– wypowiedzieć na głos swoje potrzeby, nazwać to, czego Ci brakuje
– przyzwolić sobie na odczuwanie emocji w bezpiecznym otoczeniu
– poczuć się prawdziwie wysłuchaną / wysłuchanym i móc otwarcie wypowiedzieć swoje zdanie
– nazwać to, czego tak naprawdę chcesz i podążać za tym, bez wyrzutów sumienia
– sprecyzować to, co jest dla Ciebie ważne i z odwagą zacząć realizować swoje cele
– przyjrzeć się własnym granicom i świadomie je komunikować
– lepiej o siebie zadbać, zrobić coś dla siebie
– porzucić marazm i ruszyć z miejsca.

Czego możesz spodziewać się po współpracy ze mną:

 • przyjrzysz się swoim emocjom, zrozumiesz ich zródło oraz to jakie informacje ze sobą niosą
 • zaczniesz lepiej komunikować się z otoczeniem i będziesz świadomie wyrażać swoje potrzeby i uczucia
 • zrozumiesz, jak Twój sposób myślenia wpływa na jakość Twojego życia i jak tworzy otaczającą Cię rzeczywistość
 • zaczniesz podejmować bardziej wspierające decyzje i dokonywać świadomych wyborów, które poprowadzą Cię do poczucia spełnienia
 • przyjrzysz się wewnętrznym blokadom, które sabotują Twoje szczęście
 • otworzysz się na zmiany i cierpliwie wprowadzisz swoje plany do codzienności

Jestem certyfikowanym coachem i pracuję według standardów ICF.

Dobra relacja stanowi dla mnie mocne podstawy dla procesu coachingowego, dbam o dyskrecję i tworzę atmosferę sprzyjającą rozmowie dzięki, której czujesz się swobodnie i z łatwością podążasz za procesem.

Daję możliwość konfrontacji i uwolnienia od niewspierającej przeszłości, po to byś mogła / mógł wzrastać ponad nią i sięgać po maksimum swoich możliwości.

Jestem coachem wspierającym – pomagam przypomnieć Ci o Twoich mocnych stronach, talentach, umiejętnościach.

Dzięki temu wzmacniasz poczucie swojej sprawczości i świadomie podążasz w kierunku realizacji obranego przez siebie celu.

Każda sesja coachingu skoncentrowana jest w pełni na Tobie, Twoich aktualnych potrzebach i najważniejszych dla Ciebie tematach.

Co zyskujesz decydując się na współpracę ze mną:

 • nauczysz się lepiej zarządzać swoją energią w czasie – odzyskasz koncentrację i skupienie na celu 
 • ustalisz plan działania, który sprawi, że poczujesz motywację i dobrą energię
 • dowiesz się jak radzić sobie ze stresem i napięciem w ciele – ustalisz jak o siebie dbać, jak regenerować siły wsłuchując się w potrzeby swojego wnętrza
 • poznasz techniki, które pomogą Ci zachować wewnętrzny spokój – przećwiczysz sposoby radzenia sobie z nadmiernym myśleniem 
 • zaczniesz lepiej odpoczywać, nauczysz sie odpuszczać to, co niepotrzebnie pochłania Twoją energię 
 • poznasz lepiej siebie – w nieoceniający sposób przyjrzysz się swoim emocjom i zaczniesz nimi świadomiej zarządzać
 • nauczysz się uważniej śledzić swoje myśli: zaczniesz rozpoznawać schematy myślowe, które Cię nie wspierają i już więcej Ci nie służą
 • poczujesz wieksze zaufanie do siebie, zaczniesz odważniej słuchać swojej intuicji 
 • poznasz sposób komunikacji, który pomoże Ci budować harmonijne relacje w życiu. 

Poznaj opinie innych na temat współpracy ze mną

 

Spotykałam się z Judytą na indywidualne sesje coachingowe dotyczące mojej obecnej sytuacji zawodowej, jak i prywatnej. Praca nad sobą – nad swoimi myślami, postawą, nastawieniem – to praca na całe życie. Judyta pomogła mi nakierować moje myślenie na dobre tory, po to abym mogła odnaleźć siebie w trudnym momencie mojego życia. Dowiedziałam się o sobie, że mogę zrobić milion razy więcej, niż sądziłam, ze umiem, uwierzyłam sama w siebie, moja samoocena wzrosła, jestem konsekwentna w działaniu i nauce, umiem prosić o pomoc, a przede wszystkim, że jestem osobą, z jaka sama chciałabym być. Jest to niesamowite, w jaki również sposób określiłam cele, prywatne i profesjonalne, oraz to, że z każdą sesją jestem coraz bliżej ich osiągnięcia. Judyta bardzo umiejętnie zadaje pytania, sposób w jaki pracuje, pozwala na doskonałą refleksje nad swoimi celami, i to w jaki sposób się do nich przybliżyć. Były to dla mnie spotkania, po których czułam, że jestem na dobrej drodze.

Marta Mazurczak

Zaczęliśmy coaching z Judytą w momencie,w którym potrzebowałem wsparcia, gdyż miałem dość trudny okres w pracy, wiele obowiązków, ale mało czasu na ich wykonanie. Od zawsze miałem problem z wyznaczeniem priorytetów, gdyż wszystko uznawałem za bardzo ważne. Dzięki spotkaniom z Judytą nauczyłem się w końcu nie prokrastynować (m.in. dzięki wykorzystaniu zasady 2 minut.:) ) Coaching z Judyta pomógł mi również radzić sobie z trudnymi emocjami, z wykorzystaniem techniki mindfulness i obserwowaniem tego co odczuwam w danym momencie i dzięki temu poczuciu wewnętrznej ulgi i spokoju. Bardzo polecam coaching z Judytą, gdyż jest on prowadzony bardzo starannie i na wysokim poziomie, Judyta zawsze jest przygotowana jak również po każdej sesji przesyła feedback na temat tego co było omawiane podczas spotkania oraz zadaje wartościowe prace domowe. Dzięki naszym spotkaniom potrafię lepiej poznać siebie i dowiedzieć się czego tak naprawdę oczekuję od siebie jak i od innych. 🙂 Dziękuję Judyta za nasze spotkania jak również życze Tobie samych sukcesów. 🙂 Pozdrawiam

Michał

Life coaching u Judyty pomógł mi z rozwiązaniem bolesnego problemu, z którym walczyłam od kilku lat. W ciągu sesji rozwiązałam problem, robiąc listę akcji do wykonania. Pierwsze 3 wprowadziłam od razu po sesji, czując natychmiastowa ulgę. Dużo pracuję nad soba, ale nie miałam narzędzi, nie zadawałam sobie właściwych pytań, bałam się cokolwiek zmieniać, nie wiedziałam tak naprawdę jak, nie miałam pewności w sobie. Łatwiej jest się użalać nad sytuacja, ale jeśli ból jest nie do zniesienia, zmiana jest nieunikniona. Polecam i dziękuję serdecznie za pomoc!

Marta

Finding a coach who speaks German or English is very difficult in Poland. After many tries, I finally got Judyta and I was positively impressed. The sessions with her were very professional and the personal management advises were really useful (not classic sales promises but actually something that was really handy). I also liked the tracking process she use to follow your progress and motivate you to achieve every day a piece of your own goals.
David

Informacje dodatkowe

Dlaczego warto zainwestować w 6 lub 12 sesji?

Przede wszystkim inwestujesz w siebie i swój rozwój a to najlepsza inwestycja jaką możesz sobie podarować.

Inwestycja we własny rozwój przekłada się na wartości, które nie są widoczne i których nie możemy kupić (np. szczęście, spokój, spełnienie, radość, zadowolenie z siebie i z życia). 

Z mojego doświadczenia wynika, że 6 sesji to optymalny czas współpracy, przy którym zauważysz pierwsze efekty i zaczniesz odczuwać zadowalające zmiany w życiu. 12 sesji zapewni trwałe utrzymanie rezultatu i nadaje się idealnie do pracy ze skuteczną zmianą przy dążeniu do długoterminowych celów. Utrzymanie cyklu spotkań w odstępie 2 tygodniowym zapewnia odpowiedni rozwój procesu, nadaje rytm pracy, a także pozwala stopniowo obserwować wzrost samoświadomości.

Twoja praca odbywa się w głównej mierze między sesjami, kiedy to masz możliwość zastosowania w praktyce tego, o czym rozmawiamy na spotkaniach.

Jak często odbywają się spotkania?

Możesz zdecydować się na jednorazową sesję lub wykupić pakiet 6 lub 12 sesji z góry. Tym samym zapewniając sobie 3 miesięczne i maksymalnie 6 miesięczne wsparcie.

Spotykamy się online, średnio raz na 2 tygodnie. Zawsze staram się, aby odstęp między spotkaniami był optymalny i odpowiadał aktualnej sytuacji klienta, dlatego termin spotkań ustalam indywidualnie według potrzeb każdego klienta.

Przy pakiecie 12 sesji proponuję spotkania 1x w tygodniu przez pierwsze 6 sesji, tak żeby intensywnie zająć się Twoim tematem. Po 6 sesjach spotykamy się rzadziej raz na 2-3 tygodnie w zależności od Twoich potrzeb.

Ile trwają spotkania?

Pojedynczna sesja trwa od 1h do 1,5h. Przy pakiecie spotkań termin spotkań ustalamy z góry (np. co dwa tygodnie o tej samej porze) lub na końcu każdej sesji. 

Spotkania odbywają się przez wybraną przez Ciebie platformę: Messenger, WhatsApp, Skype, Google Meet. 

Jaki jest przebieg sesji?

Spotkania skupione są w pełni na Tobie i na Twoich potrzebach rozwojowych. Dbam o indywidualne podejście do każdego klienta. Te spotkania to Twój czas, pracujesz w wyznaczonym przez siebie tempie.

Podczas sesji omawiamy wybrane przez Ciebie obszary, skupiając się szczególnie na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze w danym momencie. 

Pomagam Ci przyjrzeć się danej sytuacji z wielu możliwych perspektyw, tak abyś mógł / mogła z dystansu dokonać najlepszych wyborów. Zapewniam ramy procesu coachingowego, pozwalające na ustalenie celu w zgodzie z Twoimi wartościami, uwzględniając Twoje zasoby i towarzyszące okoliczności.

Po każdej sesji przesyłam podsumowanie z dodatkowymi materiałami z zakresu omówionego zagadnienia do pracy własnej.

Proces zakupu

Po wykupieniu sesji otrzymasz ode mnie na wskazany adres e-mail formularz do wypełnienia przed sesją, który pomoże Ci wstępnie określić cel spotkań. Po zaksięgowaniu płatności na wskazanym koncie oraz przesłaniu wypełnionego formularza, potwierdzam termin i platformę przez którą odbędzie się spotkanie i widzimy się online na sesji.

Aby dokonać płatności za całość przelewem (i uniknąć ewentualnych opłat PayPal – czytaj więcej na ten temat w części rezygnacja/zwrot pieniędzy), dodaj wybrany produkt do koszyka, przejdź do koszyka (ikona w prawym górnym rogu na pasku), sprawdź listę zakupów i przejdź do płatności. Wypełnij wymagane dane i wybierz przelew bankowy (wówczas otrzymasz dane konta do przelewu). 

Jeśli chcesz rozłożyć płatność na raty za pakiet konsultacji, napisz e-mail na adres: judytachociej@coachingbyjc.com 

Czy wystawiam faktury?

Tak. Jeśli potrzebujesz fakturę poinformuj mnie o tym, przesyłając odpowiednie informacje na e-mail lub podając dane w formularzu przed pierwszą sesją.

Rezygnacja / zwrot pieniędzy

W każdym momencie istnieje możliwość rezygancji ze współpracy. Przy płatności PayPal warto zwrócić uwagę, że podczas zwrotu gotówki naliczane są opłaty za przelew, które wynoszą 2,9% + 1,35 PLN opłaty stałej (lub według aktualnych stawek PayPal). Przy rezygnacji, zwrot gotówki pomniejszony jest o wyżej wspomniane opłaty prowizyjne. Aby uniknąć niepotrzebnych opłat polecam płatność przelewem.  

Czy istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty?

Jeśli zdecydujesz się na pakiet konsultacji, istnieje możliwość podzielenia płatności na raty. Wówczas osobno za każdą pojedynczą sesję z góry płacisz przelewem. W przypadku pakietu 6-ciu konsultacji przelew przed każdą sesją to 200 PLN, a w przypadku 12 sesji jest to kwota 185 PLN za każdą pojedynczą sesję. Aby zapytać o możliwość rozłożenia płatności na raty, wyślij e-mail na adres: judytachociej@coachingbyjc.com 

Dzięki tym spotkaniom odzyskasz poczucie sprawczości i pewności siebie, a Twój poziom dobrej energii wzrośnie długoterminowo.

Umów bezpośrednio w kalendarzu pierwsze bezpłatne spotkanie, podczas którego lepiej się poznamy i porozmawiamy o Twoich potrzebach

Jeśli potrzebujesz więcej informacji i chcesz sprawdzić czy ta forma współpracy jest dla Ciebie, zapraszam Cię na sesję wstępną. Trwa ona 30 minut i jest bezpłatna. Na to spotkanie możesz umówić się korzystając z tego kalendarza lub pisząc bezpośrednio na adres e-mail: judytachociej@coachingbyjc.com.

Do zobaczenia i usłyszenia online,
pozdrawiam Cię, Judyta.