fbpx

Poznajamy się bliżej

Nazywam się Judyta Chociej

Pomogę Ci odnaleźć drogę ku Twojej wewnętrznej energii.

Nawiążesz nową relację ze sobą, pełną łagodności, wyrozumiałości i troski. Ukoisz swoje emocje, uważniej wsłuchasz się w siebie i w podszepty swojego ciała. Podejmiesz świadomie działania w zgodzie z własnymi potrzebami i wartościami. Zyskasz nową energię i większą świadomość siebie.

Z własnego doświadczenia wiem, że zmiany, choć czasem trudne, są nieodłączną częścią naszego życia. Dokonanie nienawykowych wyborów wymaga wyciszenia, dopuszczenia wewnętrznego głosu i podążania za wskazówkami płynącymi z serca.

W tym właśnie procesie odkrywania siebie na nowo towarzyszę i wspieram podczas medytacji oraz sesji coachingu online.

Jak pracuję ?

Jestem certyfikowanym coachem i pracuję według standardów ICF.

Dobra relacja stanowi dla mnie mocne podstawy dla procesu coachingowego, dbam o dyskrecję i tworzę atmosferę sprzyjającą rozmowie dzięki, której czujesz się swobodnie i z łatwością podążasz za procesem.

Daję możliwość konfrontacji i uwolnienia od niewspierającej przeszłości, po to byś mógł wzrastać ponad nią i sięgać po maksimum swoich możliwości.

Jestem coachem wspierającym – pomagam przypomnieć Ci o Twoich zaletach, talentach, umiejętnościach, mocnych stronach. Dzięki czemu wzmacniasz poczucie własnej wartości i świadomie podążasz w kierunku swoich marzeń.

Każda sesja coachingu skoncentrowana jest w pełni na Tobie, Twoich aktualnych potrzebach i najważniejszych dla Ciebie tematach.

Efekty współpracy ze mną

 Czego możesz spodziewać się po współpracy ze mną:

  • przyjrzysz się swoim emocjom, zrozumiesz ich zródło oraz to jakie informacje ze sobą niosą
  • zaczniesz lepiej komunikować się z otoczeniem i będziesz świadomie wyrażać swoje potrzeby i uczucia
  • zrozumiesz, jak Twój sposób myślenia wpływa na jakość Twojego życia i jak tworzy otaczającą Cię rzeczywistość
  • zaczniesz podejmować bardziej wspierające decyzje i dokonywać świadomych wyborów, które poprowadzą Cię do poczucia spełnienia w życiu 
  • przyjrzysz się wewnętrznym blokadom, które sabotują Twoje szczęście
  • otworzysz się na zmiany i cierpliwie wprowadzisz je w do swojej codzienności

 

 

Pomogę Ci zamienić wewnętrzny dyskomfort w siłę napędową do zmiany

Moją pasją jest pomaganie innym w otworzeniu się na swoją wewnętrzną energię, poprzez lepsze poznanie siebie, szanowanie własnych wartości, zaufanie sobie i swojej intuicji.

Zapraszam Cię do podróży odkrywania siebie. Doświadcz swojej wewnętrznej energii zamkniętej w niewyrażonych emocjach. Niech poszerzanie świadomości na własny temat stanie się dla Ciebie przygodą i zaprowadzi Cię do bardziej świadomego, wypełnionego wszelką obfitością życia.

Moja droga

Zainteresowanie rozwojem osobistym i duchowym towarzyszy mi od wielu lat. Jednak dopiero, gdy zrozumiałam różnicę pomiędzy posiadaniem wiedzy, a jej praktycznym zastosowaniem, świadomie zaczęłam wybierać to, co dla mnie dobre i właściwe. Nauczyłam się stawiać granice, temu co mi nie służy i podążać za tym, co prawdziwie moje. 

Od tamtej pory dbam o to, by regularnie zatrzymywać się, wracać świadomością do swojego ciała, sygnałów od wewnątrz i swojej intuicji.

Mindfulness, to moje koło ratunkowe, którego chwytam się, aby powrócić do stanu wewnętrznej równowagi. Uważność pozwala mi zadbać o wewnętrzny dobrostan na co dzień. 

 

Rozwój jest jedną z moich wartości, dlatego ustawicznie się szkolę i poszerzam swoją wiedzę.

Do pracy coachingowej wykorzystuję elementy praktyki mindfulness, chętnie sięgam po inspirację z terapii opartej na współczuciu, pracy ze schematami oraz pracy z małym wewnętrznym dzieckiem.

  • W 2018 ukończyłam podyplomowo studia Coaching w biznesie na WSB we Wrocławiu, a w 2013 roku Psychologię w Biznesie.
  • W listopadzie 2019 roku byłam na kursie nauczycielskim jogi w Indiach w miejscowości Rishikesh (200 RYT – zgodnie ze standardami International Yoga Alliance). W tym samym roku ukończyłam kurs QHHT (technika hipnozy kwantowego uzdrawiania) Dolores Canon.
  • Lista kursów i szkoleń, które odbyłam jest nie tylko długa, ale również i ciekawa. Do moich największych inspiracji i przełomowych momentów zaliczam warsztaty u Tony Robbinsa oraz Abraham Hicks. Dzięki tym warsztatom zrealizowałam moje marzenia o dalekich podróżach.

Zapraszam Cię do kontaktu, jeśli chcesz poznać, co oznacza żyć w zgodzie ze sobą dla Ciebie.

Chętnie odpowiem na Twoje pytania

Skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza lub napisz bezpośrednio na e-mail: judytachociej@coachingbyjc.com

Polityka prywatności