fbpx

Medytacje

Zaawansowana forma rozwoju osobistego

Polecam Ci spersonalizowane medytacje stworzone tylko dla Ciebie, w pełni odpowiadające Twoim aktualnym potrzebom. 

Medytacje na zamówienie tworzę na specjalną prośbę swoich klientów. 

Spersonalizowane medytacje są idealnym produktem dla osób świadomych siebie oraz swoich potrzeb rozwojowych, które chcą pracować nad konkretnym obszarem w swoim życiu.

Po medytacje na zamówienie z reguły zgłaszają się do mnie osoby, które na swojej ścieżce rozwojowej poszukują dopasowanej wyłącznie dla siebie medytacji, która pomoże im w procesie uzdrawiania wybranego przez siebie tematu.    

Zasadniczo medytacje na zamówienie przeznaczone są dla osób zaawansowanych, które już medytują i mają mocne podstawy rozwoju osobistego oraz duchowego.

Jednak, żeby zamówić spersonalizowaną medytację, nie musisz być wytrawnym joginem. Wystarczy, że czujesz potrzebę takiej formy współpracy i masz w sobie otwartość na ten rodzaj wsparcia. 

Medytacje to jedna z najbardziej przyjemnych form rozwoju osobistego.

Dzięki tym medytacjom poczujesz lekkość w ciele i w głowie. Wykonasz pracę z potrzebną zmianą na głębszym podświadomym poziomie. Uzdrowisz wybrane przez Ciebie obszary w życiu. Doświadczysz przypływu dobrej energii.

Zadbasz o swoje lepsze samopoczucie. Wsłuchasz się w potrzeby Twojego wnętrza – poznasz siebie lepiej, zrozumiesz jakie informacje stoją za Twoimi emocjami. Spojrzysz na siebie z nowej łagodnej perspektywy.

Docenisz to kim jesteś, zaczniesz patrzeć na problemy z większym luzem i dystansem. Odetchniesz od codzienności. Zaczniesz świadomie wybierać, to co dla Ciebie dobre, co Ci służy i co Cię wspiera. Otworzysz się na przepływ pozytywnej energii.

Poradzisz sobie z natłokiem myśli i chaosem uczuć. Wypełnisz swoją codzienność spokojem i harmonią. 

Spersonalizowane medytacje to dawka potężnej energii, która uleczy wybrane przez Ciebie obszary, wymagające Twojej uwagi i troski.

Jeśli znasz temat, z którym chcesz pracować proponuję Ci medytację odpowiadającą Twoim indywidualnym potrzebom.

Jeśli natomiast szukasz inspiracji dla swojej medytacji, oto tematy z którymi pracuję:

 • pewność siebie
 • asertywność
 • akcpetacja siebie
 • pokochanie siebie
 • znalezienie powołania
 • nowa lepsza praca
 • zdrowie
 • obfitość
 • relacje
 • intuicja
 • wyciszenie, spokój
 • rozwiązanie Twojego konkretnego problemu.

Medytacje dostępne w moim sklepie:

W moim sklepie dostępne są gotowe medytacje do pobrania. Znajdziesz też ofertę ze spersonalizowaną medytacją na zamówienie stworzoną tylko dla Ciebie. W przypadku, gdy potrzebujesz wsparcia w określeniu celu medytacji, możesz umówić się na konsultację połączoną z medytacją.  

Kilka słów ode mnie

Medytacje to dla mnie jedna z najważniejszych metod pracy nad własnym rozwojem. Regularnie prowadzę darmowe medytacje, które dostępne są w social mediach oraz na mojej stronie.

Medytacje pozwalają zwolnić myśli, wyciszyć zapracowany umysł i odetchnąć na chwilę od tego, co dzieje się na zewnątrz i w środku w nas. Dzięki regularnym medytacjom pojawia się cisza. Przerwę między myślami wypełnia czysta energia istnienia. To moment na bycie tu i teraz, bez konieczności robienia czegokolwiek. W tej przestrzeni łatwiej nabrać dystansu do siebie i do niekomfortowych sytuacji. Łatwiej przyjrzeć się swojemu wnętrzu, własnym ograniczeniom umysłu, które powodują cierpienie. Medytacje pozwalają na lepsze poznanie siebie. 

Dzięki lepszemu poznaniu siebie i dopuszczeniu do głosu intuicji łatwiej osiągnąć spełnienie. Aby tego dokonać konieczne jest wyciszenie, łagodne i pełne wyrozumiałości przyjrzenie się sobie. Z czasem pojawia się zrozumienie, współczucie i akceptacja. 

W tej wewnętrznej przestrzeni ciszy i spokoju kryje się tajemnica życia każdego z nas. Pełna obfitości wypełniona miłością, radością i szczęściem.

Zapraszam Cię do podróży odkrywania siebie i doświadczanie swojej wewnętrznej energii zamkniętej w emocjach dzięki spersonalizowanym medytacjom. Niech poszerzanie świadomości na własny temat stanie się dla Ciebie przygodą i zaprowadzi Cię do bardziej świadomego, wypełnionego wszelką obfitością życia.

Zapraszam Cię do kontaktu, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat medytacji stworzonej tylko dla Ciebie.

Chętnie odpowiem na Twoje pytania

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat spersonalizowanych medytacji, skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza lub napisz bezpośrednio na e-mail: judytachociej@coachingbyjc.com

Polityka prywatności