fbpx

Medytacja z wizualizacją przyszłości

Oddaj się chwili beztroski, zapomnij o problemach codzienności, zanurz się w swoim wnętrzu, wolnym od społecznych ról i ograniczeń. Bez wyrzutów sumienia odważ się pomarzyć i poczuj swoją najbardziej pozytywną wizję przyszłości.

Poczuj głęboki odpoczynek podczas medytacji z wizualizacją przyszłości. Medytacja ta jest idealna jeśli również chcesz :

  • wyciszyć się, odprężyć ciało i umysł
  • zadbać o siebie i swoje wnętrze
  • nawiązać lepszą relację ze sobą – wsłuchać się w swoje emocje i potrzeby
  • podnieść swój poziom energii

Tę medytację z wizualizacją przyszłości poprowadziłam na żywo na platformie Facebook w dniu 14.12.20 podczas nowiu w Strzelcu i zaćmienia Słońca. Możesz połączyć się z tą energią szczególnie jeśli Twoją intencją jest: zamknięcie spraw z przeszłości, odpuszczenie starych schematów myślowych oraz jeśli chcesz otworzyć się na to co nowe, lepsze i zgodne z Tobą.

Wykorzystaj intencję tej wizualizacji dla siebie i świadomie zasiej ziarna swoich marzeń na przyszłość, zwłaszcza kiedy czujesz zmęczenie codziennością i potrzebujesz na chwilę oderwać swoją głowę od problemów. Medytacja zaczyna się około 04:33 min:sek tego nagrania. We wstępie mówię krótko o bieżących energiach, przybliżam intencję tej medytacji oraz podaję wskazówki dotyczące tej wizualizacji. 

Życzę Ci spokoju i błogiej medytacji. 

Pozdrawiam wirtualnie, Judyta.

 

Jeśli podobała Ci się ta praktyka medytacji ze mną, polecam Ci również sprawdzenie innych moich nagrań z listy.

A jeśli masz pytania lub wątpliwości i potrzebujesz porozmawiać, zapraszam Cię do bezpośredniego kontaktu ze mną.

Chcesz mieć medytację zawsze przy sobie?

Sprawdź aktualne medytacje dostępne w moim sklepie: