fbpx

Mastermind

Dołącz do kameralnej grupy rozwoju osobistego

Zapraszam Cię na spotkania pełne inspiracji

Podczas regularnych spotkań online otrzymasz ukierunkowane wsparcie i poczujesz motywację do działania. W przyjaznej atmosferze będziesz mieć możliwość wymiany doświadczeń i omówienia ważnych dla Ciebie spraw związanych z rozwojem osobistym i duchowym.

Otrzymasz dawkę konkretnej wiedzy i praktyczne wskazówki na tematy związane z poczuciem własnej wartości, akceptacji siebie, praktyki uważności i innych wybranych zagadnień rozwojowych. Zajęcia odbywają się w formie warsztatowej – online.

Te spotkania to niesamowita dawka dobrej energii. Staną się one Twoimi ulubionymi spotkaniami, na które będziesz czekać!

Poszukujesz grupy wsparcia, która da Ci możliwość wymiany doświadczeń i spotkania nowych osób o podobnych zainteresowaniach? Dołącz do grupy mastermind prowadzonej online.

Co zyskujesz:
– porządną dawkę wiedzy praktycznej z zakresu rozwoju osobistego i duchowego dopasowana do wymagań grupy
– możliwość wymiany doświadczeń i spotkania podobnie myślących osób
– moc inspiracji i motywacji do działania z ważnymi dla Ciebie tematami
– regularna praca online – nie musisz wychodzić z domu, żeby poznać nowych, ciekawych ludzi
– przyjazna atmosfera sprawi, że poczujesz chęć do działania i łatwiej stawisz czoło codziennym wyzwaniom
– doświadczysz coachingu grupowego – dostaniesz wsparcie i możliwość konfrontacji ze swoimi problemami w życzliwej atmosferze
– poczujesz się zrozumiana i wysłuchana i we właściwym miejscu

w końcu dostaniesz wsparcie, którego tak Ci potrzeba!

Spotkania odbywają się w kameralnej grupie, dzięki czemu każdy z uczestników dostaje indywidualne wsparcie. 

Mastermind to grupa od 3 do 5 uczestników. Spotkania mają miejsce co 1-2 tygodnie. Dołączając do grupy dostajesz dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku przez miesiąc. W ciągu miesiąca widzimy się trzy razy. Raz na webinarze live. Drugie spotkanie to sesja Q&A, na której sprawdzamy postępy z danego zakresu tematycznego. Trzecie spotkanie to wspólna medytacja prowadzona przeze mnie w wybranej intencji.

Każde spotkanie to ok 1 – 1,5h. Cena za miesiąc wynosi 150 PLN i obejmuje 3 spotkania oraz uczestnictwo w grupie wsparcia a także dostęp do aktualnych materiałów. 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji i chcesz się przekonać czy ta forma współpracy jest dla Ciebie, zapraszam Cię na sesję wstępną. Trwa ona 30 minut i jest bezpłatna. Na to spotkanie możesz umówić się korzystając z tego kalendarza

lub pisząc bezpośrednio na adres e-mail: judytachociej@coachingbyjc.com.

Tematyka spotkań obejmuje następujące obszary (składają one z części teoretycznej oraz praktyki):

 • Spokój w chaosie – nauczysz się zwalniać i z nowej, łagodnej i nieoceniającej perspektywy zaczniesz przyglądać się sobie
 • Co chcą powiedzieć Ci Twoje emocje? – oswoisz się z własnymi emocjami, poznasz skąd się biorą
 • Odblokuj swój potencjał i zacznij w pełni wyrażać siebie – nazwiesz, które z Twoich przekonań stoją na drodze do szczęścia, nauczysz się w prosty sposób radzić sobie z myślami odbierającymi Ci energię
 • Zacznij żyć w zgodzie ze sobą – poznasz i nazwiesz swoje potrzeby oraz wartości
 • Twoja ścieżka do poczucia spełnienia – wyznaczysz cele rozwojowe, które podniosą poziom Twojej energii
 • Plan na odzyskanie wewnętrznej pewności siebie – ukierunkujesz pracę nad poczuciem własnej wartości
 • Jak mówić nie? – rozpoznasz swoje granice i nauczysz się je stawiać innym, przećwiczysz asertywność
 • Wsparcie w tworzeniu dobrych relacji – poznasz sposób komunikacji rozładowujący napięcia i rozwiązujący konflikty
 • Jak chronić siebie i rozpoznać intencje innych? – umocnisz się w zaufaniu swojej intuicji
 • Jak lepiej zarządzać swoją energią na co dzień? – dowiesz się jak dbać o wewnętrzną energię, otworzysz się na przepływ obfitości, nauczysz się rozpuszczać wewnętrzny opór, uczucie frustracji i zwątpienia
 • Aktywacja wewnętrznej energii – otworzysz się na przepływ energii życia, poczujesz moc własnej twórczości i kreatywności.

Kilka słów ode mnie

Wierzę, że nadrzędnym celem każdego człowieka jest życie w szczęściu, dostatku i spełnieniu. Jednym z najważniejszych obszarów pozwalającym na osiągnięcie tego celu, jest poznanie siebie. To, jaką relację tworzysz ze sobą, odzwierciedla się w każdym innym aspekcie Twojego życia: związkach, pracy, pieniądzach. 

Dzięki lepszemu poznaniu siebie i dopuszczeniu do głosu intuicji łatwiej osiągnąć spełnienie. Bywa to niełatwym zadaniem, zwłaszcza jeśli na drodze stoją oczekiwania innych ludzi, a niekiedy nawet i nas samych. Aby tego dokonać konieczne jest wyciszenie, łagodne i pełne wyrozumiałości przyjrzenie się sobie.

W tej wewnętrznej przestrzeni ciszy i spokoju kryje się tajemnica życia każdego z nas. Pełna obfitości wypełniona miłością, radością i szczęściem.

Zapraszam Cię do podróży odkrywania siebie i doświadczanie swojej wewnętrznej energii zamkniętej w emocjach poprzez uczestnictwo w grupie rozwojowej mastemind. Niech poszerzanie świadomości na własny temat stanie się dla Ciebie przygodą i zaprowadzi Cię do bardziej świadomego, wypełnionego wszelką obfitością życia.

Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości współpracy ze mną.

Chętnie odpowiem na Twoje pytania

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o spotkaniach mastermind, skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza lub napisz bezpośrednio na e-mail: judytachociej@coachingbyjc.com

Polityka prywatności