fbpx

Jak dodać E-mail do Listy zaufanej

Jeśli chcesz, aby e-maile ode mnie nie trafiały do Twojej skrzynki SPAM, poniżej podaję instrukcje, jak dodać mój e-mail do listy zaufanej. 

Aby upewnić się, czy e-mail ode mnie dotarł do Twojej skrzynki pocztowej, przejrzyj poszczególne foldery poczty e-mail – wiadomości mogą trafić zarówno do skrzynki odbiorczej lub innego folderu: spam, oferty, kosz, wiadomości śmieci, czy śmieci. Możesz także odnaleźć wiadomość w polu Szukaj wpisując : in:anywhereinfo@coachingbyjc 

Jeśli e-mail ode mnie nie dotarł do Twojej skrzynki pocztowej, upewnij się, czy mój adres e-mail nie znajduje się na liści zablokowanych nadawców: sprawdź czy mój adres e-mail nie jest wpisany na czarną listę nadawców w ustawieniach zabezpieczeń antyspamowych. Aby mieć pewność, że będziesz otrzymywać informacje ode mnie dodaj adres: judytachociej@coachingnyjc.com do zaufanych. Poniżej instrukcja, jak krok po kroku wykonać to w poszczególnych skrzynkach odbiorczych.

Pamiętaj, że jeśli na liście nie ma Twojego dostawcy mailingu, skontaktuj się z centrum pomocy Twojego dostawcy hostingu maila. Na pewno podpowiedzą co zrobić, gdy nie otrzymujesz ode mnie e-maili. 

Gmail.com

Aby dodać adres do zaufanych, otwórz wiadomość od judytachociej@coachingbyjc.com i w prawym górnym rogu kliknij na 3 pionowe kropeczki obok opcji „odpowiedz”. Jak rozwinie się menu, kliknij „Dodaj użytkownika Judyta Chociej, judytachociej@coachingbyjc.com do listy kontaktów”.

Wp.pl

Zaloguj się do swojej poczty. U góry kliknij „opcje”, a następnie „5. Bezpieczeństwo”i „WPAntyspam”. Następnie wpisz adres judytachociej@coachingbjc.com w polu „biała lista” i kliknij „dodaj”.

o2.pl oraz tlen.pl

W prawym górnym roku kliknij „Opcje”, a następnie wybierz zakładkę „Antyspam”. Kliknij przycisk „Dodaj do listy” i w okienku, które się pojawi wpisz adres: judytachociej@coachingbyjc.com. W okienku powinien być zaznaczony checkbox „Biała lista”. Gdy adres email będzie już uzupełniony, kliknij przycisk „Dodaj do listy”.

interia.pl

W prawym górnym rogu kliknij „ustawienia poczty”, a następnie wybierz z listy „Ustawienia”. W menu z lewej strony wybierz „Antyspam”, zjedź niżej i wpisz w polu „Zaufane” adres judytachociej@coachingbyjc.com

hotmail.com i outlook.com

Najedź na koło zębate (trybik) w prawym górnym rogu i z listy wybierz „Opcje”. W menu z lewej strony wybierz „Bezpieczni nadawcy” z zakładki „Wiadomości-śmieci”. W pustym polu wpisz: judytachociej@coachingbyjc.com i kliknij „+”, a następnie „zapisz”. Adres email zostałdodany jako bezpieczny.

yahoo.com

Aby dodać adres do zaufanych, należy stworzyć filtr. Najedź na koło zębate (trybik) w prawymgórnym rogu i z listy wybierz „Ustawienia”, a następnie w oknie, które się pojawi, kliknijzakładkę „Filtry”. W okienku „Filtry” kliknij „Dodaj”. Nazwij filtr „zaufane”, uzupełnij pole „Od:”, z listy wybierz „zawiera” i wpisz adres judytachociej@coachingbyjc.com. Przy „Następnie przenieś wiadomość do tego folderu:” zaznacz „Skrzynka odbiorcza” i kliknij „Zapisz”. Filtr gotowy.

Apple Mail

Jeżeli e-mail od judytachociej@coachingbyjc.com wyląduje w folderze ze spamem, zaznacz go i kliknij “Nie Spam” w górnej części ekranu. Przejdź do “Poczta” > “Ustawienia” do zakładki „Zasady”i wybierz: „Dodaj Zasady”. Dodaj nazwę zasady, np.: Email od judytachociej@coachingbyjc.com i Stwórz zasadę “Jeżeli którykolwiek z tych warunków zostanie spełniony: ‘Od’ ‘Zawiera’” po czym wklej tam “judytachociej@coachingbyjc.com”.Z menu akcji wybierz ‘Przenieś wiadomość’ do skrzynki „Skrzynka Odbiorcza”, po czym zakończ klikając “OK”. 

Mozilla Thunderbird

W górnym pasku kliknij zakładkę „Adresy”, następnie w okienku, które się pojawi w menuz lewej strony wybierz „Osobista książka adresowa”. Kliknij „Nowa wizytówka” i wpisz judytachociej@coachingbyjc.com w polu „E-mail”. Kliknij „OK” i zamknij książkę adresową.Kolejno kliknij „Narzędzia” i z listy, która się rozwinie wybierz „Konfiguracja kont”. W lewej kolumnie kliknij „Niechciana poczta”. Upewnij się, że w polu “Nie oznaczaj poczty jako niechcianej, jeżeli nadawca jest w:” zaznaczona jest opcja „Osobista książka adresowa”.

Jeśli korzystasz w Thunderbirdzie z więcej niż jednego adresu email, postąp tak samow przypadku każdego adresu.